چند ترفند اینستاگرامی برای اتاق نشیمن
۴ بهمن ۱۳۹۵ بازدید 2600
چاپ این صفحه

چند ترفند اینستاگرامی برای اتاق نشیمن

یکی از مکان‌های بسیار مناسب برای ایده گرفتن، اینستاگرام هست. افراد خلاق بسیاری در اینستاگرام از جمله عکاس‌ها، هنرمندان و طراح‌های دکوراسیون فوق العاده، در آن فعالیت می‌کنند.

در این مقاله قصد داریم چند پارامتری که عکس های اینستاگرام منزل ما را بهتر می‌کنند رو با همدیگه بررسی کنیم.

 

وسایلی که بر روی میز مبلمان قرار دارند

 

 

قراردادن چند وسیله‌ی ساده، بر روی میز مبلمان، توجه بسیاری را به خود جلب کرده و ذهن مخاطب را درگیر میکند. چند گلدان ساده، چند کتاب و یا چند شمع می‌تواند به تزیین میز مبلمان شما، بسیار کمک کند.

 

از گیاهان با اندازه‌ی بزرگ استفاده کنید

 

 

گیاهان، حیات و زندگی را به عکس ها اضافه می‌کنند. گیاهان رنگ، شادابی، تنوع و حس بوی خوش را به عکس های شما اضافه میکنند. خیلی ساده میتوان گفت آن ها بهترین دوست دکوراسیون منزل هستند. نباید آن‌ها را به عنوان یک عامل اضافی در نظر بگیرید. از کجا معلوم، شاید درختی که در عکس های شما استفاده می‌شود، تبدیل به یک ستاره‌ی اینستاگرامی شود!

 

استفاده از زاویه دید بالا رو به پایین (زاویه دید پرندگان)

 

 

قطعا اگر اخبار اینستاگرام خود را مرور کنید، عکس هایی با زاویه قایم رو به پایین را خواهید دید. بیش تر از همه هم، این موارد را در میز شام مشاهده کرده‌اید.

همین ترفند میز شام را می‌توان برای اتاق نشیمن نیز به کار برد.

با نگاه بالا به پایین، می توانید کل فضا را یکجا دیده و ببینید با آن چیزی که در ذهن شما بود، یکسان است یا خیر؟ چگونه اشیا در کنار یکدیگر، قرار گرفته اند؟ آیا انحناها با یکدیگر همخوانی دارد یا خیر؟ آیا فضای زائدی بین وسایل وجود دارد یا خیر؟

راستی، یادتون نره که یکبار از میز ناهارخوری منزلتون از بالا رو به پایین عکس بگیرید.

 

نورپردازی

 

 

یکی از بهترین مکان‌هایی که با توجه به نورپردازی میتوان از آن استفاده کرد، اتاق نشیمن است. همچنین یک چلچراغ زیبا، باعث می‌شود که زیبایی اتاق نشیمن شما، چندین برابر شود.

 

استفاده از حیوانات و پرندگان

 

 

حیوانات و پرندگان باعث می‌شوند که اتاق نشیمن شما در عکس ها، دوستانه‌تر به نظر بیایند و در دل مخاطب بنشیند. حیوانات ستاره‌ی بی بدیل اینستاگرام هستند.

۴ بهمن ۱۳۹۵ بازدید 2600
چاپ این صفحه
منوی دسترسی